Creatievelingen van KENC uit Twente helpen windsector vooruit
OLDENZAAL
Mondiale marktleiders op het gebied van offshore-energie hebben regelmatig contact met ingenieursbureau KENC Engineering in Oldenzaal. Dan gaat het om bedrijven als Boskalis, Van Oord, Jumbo en Heerema die er de vraag neerleggen of de mensen van directeur-eigenaar Eric Buining een heel speciale tool voor het storten van stenen, het leggen van kabels of het boren van gaten voor de fundering van windturbines willen uitdenken en ontwikkelen.

- Een onderdeel van de pijpenlegsimulator voor Heerema Marine Contractors.
- Overleg tussen directeur Eric Buining (r) en project engineer Daniel Falkmann. (Foto's KENC Engineering)
- Het valpijpschip Bravenes van Van Oord tijdens het laden van stenen. Rechts een neergeklapt Automatic Boat Landing System.
Een onderdeel van de pijpenlegsimulator voor Heerema Marine Contractors.
Dit artikel is exclusief voor abonnees
-
Word abonnee en krijg toegang tot unieke maritieme vakinformatie waarmee u altijd up-to-date bent.
-
Log in. Abonnees die hun abonnement nog aan een Schuttevaer-account moeten koppelen, kunnen hier eerst hun Account activeren