Schuttevaer

Maritiem nieuws: zoet, zout & zakelijk

Colofon

Schuttevaer is een uitgave van:
ProMedia Group
Weena 505 B18
3013 AL Rotterdam

Redactie

Algemeen
E-mail: redactie@schuttevaer.nl

René Quist (hoofdredacteur)
Tel: +31 (0)10-280-1021
E-mail: rene.quist@schuttevaer.nl

Patrick Naaraat (eindredacteur)
Tel: +31 (0)6-51 18 21 56
E-mail: patricknaaraat@schuttevaer.nl

Robin van den Bovenkamp (redacteur-verslaggever)
Tel: +31 (0)6-48 35 10 96
E-mail: robin.van.den.bovenkamp@schuttevaer.nl

Verkoop:

Algemeen
Tel.: +31 (0)10-2801045
E-mail: verkoop@schuttevaer.nl

Arie van Wiggen (account manager)
Tel: +31 (0)6-20 41 60 79
E-mail: arie.van.wiggen@schuttevaer.nl

Danitsja van der Hoeven (business development manager)
Tel: +31 (0)10-2801045
E-mail: danitsja.van.der.hoeven@schuttevaer.nl

Orderafdeling:

Arwin Veldkamp
Tel: +31 (0)10-2801003
E-mail: a.veldkamp@schuttevaer.nl

Abonnementen:

Voor vragen over abonnementen, bezorging en/of adreswijzigingen kunt u contact opnemen met onze klantenservice:
Tel: +31 (0)10-2801000
E-mail: klantenservice@schuttevaer.nl

Abonnementstarieven voor NL en BE:

Een overzicht van de diverse abonnementstarieven kunt u hier vinden: www.schuttevaer.nl/dekrant/

Opzeggen?

Beëindiging van het abonnement kan schriftelijk, per e-mail of post geschieden, uiterlijk een maand voor het einde van de abonnementsperiode; nadien vindt automatisch verlenging plaats.