Column

Zware Kees: Conference

We gaan een fantastisch jaar tegemoet. Echt, ik las het in de eindejaarsspecial. Zomaar wat punten in een interview met de directeur van de KVNR: ‘Het vinden en houden van nieuwe arbeidskrachten moet het hoofddoel worden van onze leden.’ 

Ons Chinese vuurwerk, het werk wacht niet. Foto Zware Kees

Dit artikel is exclusief voor abonnees

Wilt u onbeperkt lezen? Word abonnee en krijg toegang tot unieke maritieme vakinformatie waarmee u altijd up-to-date bent.

Abonneer

Zware Kees: Conference | Schuttevaer.nl
Column

Zware Kees: Conference

We gaan een fantastisch jaar tegemoet. Echt, ik las het in de eindejaarsspecial. Zomaar wat punten in een interview met de directeur van de KVNR: ‘Het vinden en houden van nieuwe arbeidskrachten moet het hoofddoel worden van onze leden.’ 

Ons Chinese vuurwerk, het werk wacht niet. Foto Zware Kees

Dit artikel is exclusief voor abonnees

Wilt u onbeperkt lezen? Word abonnee en krijg toegang tot unieke maritieme vakinformatie waarmee u altijd up-to-date bent.

Abonneer