EEFDE, 24 november 2011 07:33
Koninklijke Schuttevaer wil snel een tweede sluis in Eefde. Helemaal nu de voorsluis, die geladen schepen over de te hoge drempel van sluis Eefde heen moet helpen, vanwege een bult zand voor de deur buiten gebruik is.
Ook graag een tweede sluis bij Delfzijl; elke dag bij tij wel 10 schuttingen!
Andre
25-11-2011 op 16:29
Men vond het belangrijker om daar waar alk 2 sluizen waren en weinig tot geen wachttijd de sluis te verlengen.
Heb gelijk al geopperd om het geld te reserveren, en als er financieel ruimte was een tweede sluis te bouwen in Grave, en niet alleen voor de wachttijden die nu ontstaan, maar ook voor de bedrijfszekerheid, tenslotte kunnen de schepen dieper afladen over Grave dan over Weurt.
En een zandhoop voor een sluis dit is toch zeker niet normaal.
Hagens
24-11-2011 op 12:32
Door het lage water op de Waal liggen er ook 10 schuttingen aan Grave, dus moet er daar ook snel een 2e sluis komen.
A3
24-11-2011 op 11:04
Nieuws per rubriek
Focus op...
Moyersoen NV verkoopt regelmatig vaartuigen na faling. Kijk snel op onze online veiling website:...
Aanmelden nieuwsbrief
Wilt u ook 2x per week op de hoogte worden gehouden van nieuws uit de maritieme sector?
Meldt u zich dan nu aan voor de gratis nieuwsbrief van Schuttevaer.nl!
Klik hier voor het aanmeldformulier.
2x per week alle actualiteiten uit de branche in uw e-mailbox!
Proefabonnement
Een proefabonnement ter kennismaking!
Wilt u gedurende 8 weken kennismaken met Weekblad Schuttevaer?
Neem dan een proefabonnement voor
slechts € 17,50 (excl. BTW)
Disclaimer|Huisregels|Contact|Colofon (mail & bel)|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Wacht te Kooi|VAART! |Vraag en Aanbod|Wie Levert|Aandrijven en besturen|EngineersOnline|Scheepvaart|Scheepsbouw|Cruise|Sleep & Duw|Havens|Motoren|Boordtelefoongids|Opleidingen en cursussen|Scheepvaart Prikbord
© 2011MYbusinessmedia bv