GORINCHEM, 4 mei 2010 11:26
Met 16.039 bezoekers heeft de beurs Construction & Shipping Industry 2010 vorige week maar een kleine 200 bezoekers minder getrokken dan de 16.216 in 2009. ‘Netjes gedaan', vindt beursmanager Antoinette Hulst van Evenementenhal Gorinchem.
‘Altijd goed om van standhouders te horen dat ze er volgend jaar weer bij zijn', zegt Hulst in een korte terugblik. Bij standhouders op de beursvloer viel te beluisteren dat het publiek ‘dag en nacht' verschilde met dat van twee jaar geleden, toen de binnenvaart nog in een jubelstemming verkeerde. De kopers van toen waren nu vooral kijkers, maar de sfeer was er niet minder levendig om. Bezoekers kwamen zich nu vooral oriënteren en om contact te houden met leveranciers. Een leverancier van scheepselektronica en digitale kaarten vertelde dat het op zijn stand vrijwel alleen maar ging over ‘AIS'.
Woensdag was de drukste dag met 5.836 bezoekers, de donderdag deed daar met 5.713 bezoekers amper voor onder en dinsdag trok als openingsdag 4.490 bezoekers.
De volgende editie van Construction & Shipping Industry wordt gehouden op 10, 11 en 12 mei 2011. Afhankelijk van een enquête onder standhouders wil de beursorganisatie dan de openingstijden eventueel aanpassen. (DvdM)
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Nieuws per rubriek
Focus op...
Aanmelden nieuwsbrief
Wilt u ook 2x per week op de hoogte worden gehouden van nieuws uit de maritieme sector?
Meldt u zich dan nu aan voor de gratis nieuwsbrief van Schuttevaer.nl!
Klik hier voor het aanmeldformulier.
2x per week alle actualiteiten uit de branche in uw e-mailbox!
Proefabonnement
Een proefabonnement ter kennismaking!
Wilt u gedurende 8 weken kennismaken met Weekblad Schuttevaer?
Neem dan een proefabonnement voor
slechts € 17,50 (excl. BTW)
Disclaimer|Huisregels|Contact|Colofon (mail & bel)|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Wacht te Kooi|VAART! |Vraag en Aanbod|Wie Levert|Aandrijven en besturen|EngineersOnline|Scheepvaart|Scheepsbouw|Cruise|Sleep & Duw|Havens|Motoren|Boordtelefoongids|Opleidingen en cursussen|Scheepvaart Prikbord
© 2011MYbusinessmedia bv