Grote problemen

EOC mag geen inspecties meer doen voor NBKB

Scheepsverzekeraar EOC moet stoppen met keuringen voor scheepscertificaten. Dat heeft de Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT) laten weten aan EOC. ILT vindt dat een verzekeraar geen keuringen mag doen. Daardoor is de capaciteit bij het Nederlands Bureau Keuringen Binnenvaart (NBKB) nog verder verkleind en zijn er nog maar vier inspecteurs actief.

Directeur Martin Visser van EOC: 'Onze leden zijn verontrust. Is er nu wel voldoende keuringscapaciteit?' Foto EOC

Dit artikel is exclusief voor abonnees

Wilt u onbeperkt lezen? Word abonnee en krijg toegang tot unieke maritieme vakinformatie waarmee u altijd up-to-date bent.

Abonneer

EOC mag geen inspecties meer doen voor NBKB | Schuttevaer.nl
Grote problemen

EOC mag geen inspecties meer doen voor NBKB

Scheepsverzekeraar EOC moet stoppen met keuringen voor scheepscertificaten. Dat heeft de Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT) laten weten aan EOC. ILT vindt dat een verzekeraar geen keuringen mag doen. Daardoor is de capaciteit bij het Nederlands Bureau Keuringen Binnenvaart (NBKB) nog verder verkleind en zijn er nog maar vier inspecteurs actief.

Directeur Martin Visser van EOC: 'Onze leden zijn verontrust. Is er nu wel voldoende keuringscapaciteit?' Foto EOC

Dit artikel is exclusief voor abonnees

Wilt u onbeperkt lezen? Word abonnee en krijg toegang tot unieke maritieme vakinformatie waarmee u altijd up-to-date bent.

Abonneer