‘Onbegrijpelijk dat Friesland afziet van betere vaarweg naar Drachten’

Dat de provincie Friesland afziet van verbetering van de vaarweg van het Prinses Margrietkanaal naar Drachten, vindt voorzitter Marjan van der Aart van Koninklijke BLN-Schuttevaer afdeling Noord-Nederland ‘onbegrijpelijk’. ‘Twee jaar geleden zei gedeputeerde Sietske Poepjes nog in onze afdelingsvergadering: “Wat heb je aan een goede hoofdvaarweg zonder goede afslagen”.’

‘Onbegrijpelijk dat Friesland afziet van betere vaarweg naar Drachten'

Provincie na analyse: ‘Economisch niet noodzakelijk’

Dit artikel is exclusief voor abonnees

Wilt u onbeperkt lezen? Word abonnee en krijg toegang tot unieke maritieme vakinformatie waarmee u altijd up-to-date bent.

Abonneer

‘Onbegrijpelijk dat Friesland afziet van betere vaarweg naar Drachten’ | Schuttevaer.nl

‘Onbegrijpelijk dat Friesland afziet van betere vaarweg naar Drachten’

Dat de provincie Friesland afziet van verbetering van de vaarweg van het Prinses Margrietkanaal naar Drachten, vindt voorzitter Marjan van der Aart van Koninklijke BLN-Schuttevaer afdeling Noord-Nederland ‘onbegrijpelijk’. ‘Twee jaar geleden zei gedeputeerde Sietske Poepjes nog in onze afdelingsvergadering: “Wat heb je aan een goede hoofdvaarweg zonder goede afslagen”.’

‘Onbegrijpelijk dat Friesland afziet van betere vaarweg naar Drachten'

Provincie na analyse: ‘Economisch niet noodzakelijk’

Dit artikel is exclusief voor abonnees

Wilt u onbeperkt lezen? Word abonnee en krijg toegang tot unieke maritieme vakinformatie waarmee u altijd up-to-date bent.

Abonneer