Schuttevaer.nl

Maritiem nieuws: zoet, zout & zakelijk

Scherm vol met jubilarissen

NIJMEGEN

De beamer kreeg ze maar net op het scherm en de halve zaal stond dinsdagmiddag zo’n beetje voor het podium toen de jubilarissen van de afdeling Gelderland van Koninklijke BLN-Schuttevaer naar voren werden geroepen. Dertien leden waren 25 jaar lid, Willem Derksen (v/h ms Theadora) als enige 50 jaar.

1 / 4
Scherm vol met jubilarissen

Scherm vol met jubilarissen

Of in de toekomst ook nog jubilarissen op de afdelingsvergaderingen kunnen worden onderscheiden, is overigens nog maar de vraag. ‘Ik heb een aantal verhalen over de afdelingen gehoord binnen BLN’, vertelde (ere)lid Sander Janssen van het ms Factotum. ‘Ze zouden daar een beetje laatdunkend over onze afdelingen doen. Deze zouden oubollig zijn. Maar de afdelingen zijn de kracht van onze vereniging. We moeten zuinig zijn op de knowhow die bij de afdelingen zit. Maar ik vraag mij dus af of we de afdelingen in de toekomst nog wel blijven houden.’
‘Uit het hart gegrepen’, noemde voorzitter Rob van Reem de roep van Janssen voor behoud van de afdelingen. Hij ziet ook de waarde van de afdelingen. ‘Dan ben ik maar ouderwets. Maar we horen ook steeds vaker dat we professioneler en effectiever moeten gaan werken. Ik ben dus niet bevreesd, maar het is wel een aandachtspunt.’

Dit artikel is exclusief voor abonnees

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel

Om te reageren op dit bericht moet u ingelogd zijn. Klik hier om in te loggen. Uw reacties worden altijd ondertekend met uw volledige persoonsnaam.

Lees ook