DEVENTER, 18 januari 2012 10:20
Vrachten werden laag aangeboden, maar volgens schippers was er meer werk dan de bevrachters deden voorkomen. ‘Niet aannemen, volhouden, dan komt er een betere prijs uit.'
Op de Moezel is momenteel veel retourwerk. Er valt nog wel steeds te verdienen, maar dan moet een en ander strak worden georganiseerd. Als er snel een retourlading beschikbaar is, kan er aardig worden verdiend. Maar dat is niet altijd het geval. Zaak is om alles goed door te rekenen, omdat de gasolie erg duur is en er nog steeds veel water is.
De EMO verwacht deze week zes schepen met kolen en twee met erts. De Anangel Argonaut lag zondag en maandag kolen te lossen. De Proteas loste deze week tot dinsdag kolen en de Cape Frontier ligt tot donderdag kolen te lossen. De Cape Unity ligt donderdag en vrijdag erts te lossen en de Key Evolution lost donderdag en vrijdag kolen. De Ore Brucutu lost vanaf vrijdag erts en de Tiare ligt tot zondag kolen te lossen. De Bulk Indonesia lost vanaf zondag kolen.
Kolen gingen van de EMO naar Neckargartach voor 8,50 euro per ton. Zout werd aangeboden en geweigerd van Delfzijl naar Birsfelden voor bedragen van rond de 11 euro per ton. Raapzaad ging naar Neuss voor 4,25 euro per ton. Naar Heilbronn werd een tientje per ton betaald voor veevoer en naar Hamm werd 5 en 5,25 euro per ton betaald. Naar Oldenburg werd tussen de 7,50 en 8 euro per ton betaald.
Lees deze week het hele artikel in Weekblad Schuttevaer (nr. 3, 21 januari 2012). Behalve in de papieren krant is het online te lezen in de Schuttevaer e-paper, die gratis toegankelijk is voor abonnees. Niet-abonnees kunnen tegen betaling toegang verkrijgen. Neem nu een proefabonnement, 8 weken voor 15 euro.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Nieuws per rubriek
Focus op...
Moyersoen NV verkoopt regelmatig vaartuigen na faling. Kijk snel op onze online veiling website:...
Aanmelden nieuwsbrief
Wilt u ook 2x per week op de hoogte worden gehouden van nieuws uit de maritieme sector?
Meldt u zich dan nu aan voor de gratis nieuwsbrief van Schuttevaer.nl!
Klik hier voor het aanmeldformulier.
2x per week alle actualiteiten uit de branche in uw e-mailbox!
Proefabonnement
Een proefabonnement ter kennismaking!
Wilt u gedurende 8 weken kennismaken met Weekblad Schuttevaer?
Neem dan een proefabonnement voor
slechts € 17,50 (excl. BTW)
Disclaimer|Huisregels|Contact|Colofon (mail & bel)|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Wacht te Kooi|VAART! |Vraag en Aanbod|Wie Levert|Aandrijven en besturen|EngineersOnline|Scheepvaart|Scheepsbouw|Cruise|Sleep & Duw|Havens|Motoren|Boordtelefoongids|Opleidingen en cursussen|Scheepvaart Prikbord
© 2011MYbusinessmedia bv