ALPHEN A/D RIJN [UPDATE], 19 december 2011 12:00
Hefbrug Gouwesluis in Alphen aan den Rijn is gerepareerd, meldt Provincie Zuid-Holland. De scheepvaart kan de brug vanaf maandagmorgen 19 december 2011 ongehinderd passeren.
Eén van de twee rechthoudkabels van de hefbrug Gouwesluis in Alphen aan den Rijn is brak vorige week woensdag door nog onverklaarde oorzaak. De hefbrug kon niet meer omhoog of omlaag. De kabel, die bij groot onderhoud in 2009 nog was vernieuwd, is zondag vervangen. De scheepvaartstremming is opgeheven.
Op dit moment wordt bij de Coenecoopbrug in Waddinxveen gepland groot onderhoud uitgevoerd. Hierdoor kan deze niet worden bediend. Dit duurt tot 23 december 2011. Onderdoorvaart is wel mogelijk voor schepen met een kruiphoogte tot 4,90 meter. Dit is de hoogte van de brug bij een waterstand van -0,60m NAP.
bron: Provincie Zuid-Holland
Wel een leuk item voor het volgende Mennens Magazine :-)
Jan
21-12-2011 op 18:49
Ik vindt het toch knap dat in 2009 alle kabels vernieuwd zijn en 2 jaar later de boel weer stuk is. Eerst waddinxveen en nu gouwsluis. Zou toch ook maar eens even naar ook bij de brug boskoop gaan kijken want die zit er geheid ook aan te komen. Weer een duidelijk geval van de goedkoopste bieder. Wel knap van Van Uden om dan toch een record overslag neer te zetten bij de containeroverslag.
Leon
16-12-2011 op 00:59
Nieuws per rubriek
Focus op...
Moyersoen NV verkoopt regelmatig vaartuigen na faling. Kijk snel op onze online veiling website:...
Aanmelden nieuwsbrief
Wilt u ook 2x per week op de hoogte worden gehouden van nieuws uit de maritieme sector?
Meldt u zich dan nu aan voor de gratis nieuwsbrief van Schuttevaer.nl!
Klik hier voor het aanmeldformulier.
2x per week alle actualiteiten uit de branche in uw e-mailbox!
Proefabonnement
Een proefabonnement ter kennismaking!
Wilt u gedurende 8 weken kennismaken met Weekblad Schuttevaer?
Neem dan een proefabonnement voor
slechts € 17,50 (excl. BTW)
Disclaimer|Huisregels|Contact|Colofon (mail & bel)|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Wacht te Kooi|VAART! |Vraag en Aanbod|Wie Levert|Aandrijven en besturen|EngineersOnline|Scheepvaart|Scheepsbouw|Cruise|Sleep & Duw|Havens|Motoren|Boordtelefoongids|Opleidingen en cursussen|Scheepvaart Prikbord
© 2011MYbusinessmedia bv