LOOSDRECHT, 5 mei 2011 14:08
De auspiciën van de AMVV gaan er 21 mei weer ‘binnenvaartteams’ zeilen in Loosdrecht.
De wedstrijd dreigde dit jaar niet door te gaan vanwege onvoldoende inschrijvingen, maar de wedstijden gaan nu met minder deelnemers toch door.
Vorig jaar werden de wedstrijden afgezegd omdat er vanwege de crisis niet voldoende animo was. Dit jaar waren er tot 27 maart 22 boten ingeschreven en waren er daarna nog vijf bijgekomen. Niet genoeg vond Ron Knol van de AMVV, omdat met de verhuurder was afgesproken dat er tenminste 40 boten moesten deelnemen. Daarom werd besloten de wedstrijd wederom af te blazen. Vooral ook omdat de AMVV bang was voor hoge annuleringskosten. ‘Wij zijn ook maar vrijwilligers en geld hebben we niet.' Knol denkt dat er ook minder werd ingeschreven omdat op dezelfde dag het binnenvaartvoetbaltoernooi plaatsvindt.
‘Ik was het er niet mee eens', zegt Ad Lecessie, die al jaren meedoet. ‘En andere deelnemers ook niet. We kunnen toch ook met een stuk of 30 boten varen? Ik heb gebeld met Ottenhome, de zeilbotenverhuurder op de Loosdrechtse Plassen, en daar zeiden ze dat ze het niet zo nauw nemen met het aantal en met annuleringen en dat ze het heel jammer zouden vinden als het helemaal niet doorgaat, omdat ze de dag al hebben vastgelegd. Ze weten wel dat ze met drankjes goed aan ons kunnen verdienen.'
‘En nu gaat het dus toch door', zegt Knol. ‘Dan maar met wat minder boten. Als we daadwerkelijk geen annuleringsrisico lopen, dan kunnen we ook met een kleiner clubje gaan zeilen.' (MdV)
K.j van der Pol.
Flapdrol,fijne gast.........
Zeekakkeloebes
03-07-2011 op 23:04
heer knol flapdrol.
je kan er ook eens een reclame voor maken!!(oudewijvensjoelavonden in zwijndrecht word een beetje reclame over gemaakt en dat zit VOL)en de AMVV kan hier geen berichtje over maken in b.v.schuttevaer ja nu pas !!!
d,r zijn een heleboel (gezellige)zeilers die het niet eens wisten dat het dit jaar door ging.
alleen omdat er een stel(en ad) naar de amvv gebeld hebben,en het anders zelf zouden regelen willen jullie die eer niet afstaan.voor de mensen die het niet wisten en er toch nog bij willen zijn.het secretariaat van de AMVV 0650285261
K.J.v.d.P
05-05-2011 op 17:28
Nieuws per rubriek
Focus op...
Moyersoen NV verkoopt regelmatig vaartuigen na faling. Kijk snel op onze online veiling website:...
Aanmelden nieuwsbrief
Wilt u ook 2x per week op de hoogte worden gehouden van nieuws uit de maritieme sector?
Meldt u zich dan nu aan voor de gratis nieuwsbrief van Schuttevaer.nl!
Klik hier voor het aanmeldformulier.
2x per week alle actualiteiten uit de branche in uw e-mailbox!
Proefabonnement
Een proefabonnement ter kennismaking!
Wilt u gedurende 8 weken kennismaken met Weekblad Schuttevaer?
Neem dan een proefabonnement voor
slechts € 17,50 (excl. BTW)
Disclaimer|Huisregels|Contact|Colofon (mail & bel)|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Wacht te Kooi|VAART! |Vraag en Aanbod|Wie Levert|Aandrijven en besturen|EngineersOnline|Scheepvaart|Scheepsbouw|Cruise|Sleep & Duw|Havens|Motoren|Boordtelefoongids|Opleidingen en cursussen|Scheepvaart Prikbord
© 2011MYbusinessmedia bv